Class 1A
1st Round Repton 17, Sweet Water 14
G. W. Long 21, Trinity 7
Kinston 14, Conecuh County 8
New Site 33, Bibb Graves 6
Excel 41, Coffeeville 6
Montgomery Academy 42, Ariton 6
Dozier 13, McKenzie 6
Notasulga 27, Talladega 0
Billingsley 55, Isabella 6
Meek 59, Mount Hope 0
Carrollton 17, Berry 0
Courtland 41, Valley Head 6
Maplesville 22, Marbury 7
Vina 20, Lynn 14
Hale County 6, T. W. Martin 0
Sand Rock 39, Speake 24
2nd Round Repton 40, G. W. Long 28
New Site 27, Kinston 0
Montgomery Academy 24, Excel 6
Notasulga 12, Dozier 7
Billingsley 13, Meek 6
Carrollton 21, Courtland 20
Maplesville 33, Vina 14
Sand Rock 33, Hale County 12
Quarter Finals New Site 21, Repton 7
Montgomery Academy 17, Notasulga 0
Billingsley 18, Carrollton 6
Maplesville 14, Sand Rock 7
Semi-Finals Montgomery Academy 17, New Site 0
Billingsley 18, Maplesville 0
Finals Montgomery Academy 13, Billingsley 6
Class 2A
1st Round Marengo 38, Georgiana 0
New Brockton 42, D. C. Wolfe 0
Samson 20, Rehobeth 0
Calera 32, Francis Marion 0
Flomaton 42, McIntosh 6
Reeltown 42, Highland Home 0
Cottonwood 41, Geneva County 3
Holtville 7, Linden 6
Clay County 35, Woodland 8
Addison 42, Red Bay 0
Springville 24, Oakman 6
Hazlewood 67, Geraldine 8
Gaston 48, Talladega County Training 6
Winston County 62, Hackleburg 23
West End 20, Northside 7
Hatton 20, Section 6
2nd Round Marengo 18, New Brockton 7
Samson 20, Calera 17
Reeltown 26, Flomaton 14
Cottonwood 41, Holtville 12
Addison 21, Clay County 7
Hazlewood 47, Springville 0
Winston County 49, Gaston 15
Hatton 34, West End 7
Quarter Finals Samson 23, Marengo 16
Reeltown 26, Cottonwood 7
Hazlewood 28, Addison 0
Winston County 25, Hatton 6
Semi-Finals Reeltown 25, Samson 0
Winston County 7, Hazlewood 0
Finals Reeltown 9, Winston County 7
Class 3A
1st Round UMS Prep 29, Wilcox County 8
B.B. Comer 29, Ohatchee 6
Elba 9, W. S. Neal 7
West Blocton 42, Chelsea 7
Washington County 13, Paramount 8
Lincoln 12, Lineville 0
Luverne 19, Daleville 0
Cordova 14, Moody 6
Oneonta 47, Vinemont 14
Lexington 42, Clements 8
Pickens County 27, Phil Campbell 6
Crossville 24, Stevenson 21 (2 OT)
J. B. Pennington 6, Sardis 0
Rogers 27, Tanner 3
South Lamar 21, Sulligent 14
Pisgah 13, Sylvania 7
2nd Round UMS Prep 10, B. B. Comer 6
Elba 34, West Blocton 0
Lincoln 12, Washington County 0
Luverne 14, Cordova 9
Oneonta 28, Lexington 25
Crossville 14, Pickens County 0
J. B. Pennington 28, Rogers 27 (OT)
South Lamar 35, Pisgah 29 (2 OT)
Quarter Finals UMS Prep 20, Elba 14
Luverne 21, Lincoln 0
Oneonta 13, Crossville 0
South Lamar 14, J. B. Pennington 7
Semi-Finals UMS Prep 28, Luverne 7
Oneonta 17, South Lamar 10
Finals UMS Prep 28, Oneonta 7
Class 4A
1st Round T. R. Miller 27, Keith 6
Lanett 43, Jemison 6
Geneva 42, Headland 12
Greensboro 35, Winfield 8
Alba 15, Thomasville 14
Elmore County 38, Shelby County 8
Pike County 21, Ashford 20
Haleyville 18, Livingston 6
Tarrant 36, Fultondale 0
Hanceville 25, New Hope 6
Alexandria 28, Hokes Bluff 7
Central (Florence) 42, East Lawrence 7
Fairfield 33, Corner 18
Bob Jones 46, Fairview 21
Cherokee County 35, Cleburne County 0
Deshler 49, Lawrence County 7
2nd Round Lanett 10, T. R. Miller 0
Geneva 20, Greensboro 12
Elmore County 14, Alba 7
Pike County 44, Haleyville 11
Tarrant 21, Hanceville 0
Alexandria 34, Central (Florence) 13
Fairfield 14, Bob Jones 5
Deshler 27, Cherokee County 20
Quarter Finals Lanett 21, Geneva 7
Elmore County 21, Pike County 14
Alexandria 35, Tarrant 0
Deshler 55, Fairfield 0
Semi-Finals Elmore County 6, Lanett 0
Alexandria 24, Deshler 21 (OT)
Finals Elmore County 28, Alexandria 7
Class 5A
1st Round Monroe County 18, Jackson 7
Chilton County 7, Wetumpka 6
Greenville 38, Eufaula 15
McAdory 13, Holt 10
Choctaw County 7, Williamson 6
Sylacauga 28, Stanhope Elmore 13
Smiths Station 21, Andalusia 9
Thompson 7, Hillcrest 6
Dora 14, Jones Valley 7
Russellville 32, Muscle Shoals 14
Pell City 34, Oxford 14
Athens 13, Etowah 3
Woodlawn 21, Midfield 16
Colbert County 38, Cullman 0
Gardendale 17, Saks 7
Emma Sansom 24, Hartselle 14
2nd Round Chilton County 35, Monroe County 7
Greenville 13, McAdory 6
Sylacauga 24, Choctaw County 6
Thompson 14, Smiths Station 6
Russellville 40, Dora 8
Pell City 27, Athens 7
Colbert County 34, Woodlawn 0
Emma Sansom 7, Gardendale 6
Quarter Finals Greenville 24, Chilton County 0
Sylacauga 26, Thompson 23 (2 OT)
Russellville 7, Pell City 0
Colbert County 21, Emma Sansom 14
Semi-Finals Greenville 21, Sylacauga 7
Russellville 17, Colbert County 0
Finals Greenville 21, Russellville 20 (2 OT)
Class 6A
1st Round Vigor 35, Mary Montgomery 0
Central (Phenix City) 20, Carroll 7
B. C. Rain 18, Foley 16
Robert E. Lee 31, Carver (Montgomery) 6
McGill-Toolen 24, Theodore 11
Enterprise 17, Auburn 3
Fairhope 20, Davidson 3
Jeff Davis 28, Sidney Lanier 0
Mountain Brook 15, Hewitt-Trussville 13
Minor 33, Grissom 7
Shades Valley 35, Central (Tuscaloosa) 15
Huntsville 38, Scottsboro 3
Huffman 14, Benjamin Russell 11
Parker 43, Albertville 6
Jess Lanier 22, Vestavia Hills 7
J.O. Johnson 38, Lee (Huntsville) 8
2nd Round Vigor 28, Central (Phenix City) 16
Robert E. Lee 42, B. C. Rain 0
Enterprise 17, McGill-Toolen 13
Jeff Davis 18, Fairhope 7
Minor 20, Mountain Brook 0
Shades Valley 17, Huntsville 16 (OT)
Huffman 37, Parker 33
Jess Lanier 10, J.O. Johnson 7
Quarter Finals Vigor 28, Robert E. Lee 14
Jeff Davis 21, Enterprise 0
Shades Valley 38, Minor 21
Jess Lanier 27, Huffman 3
Semi-Finals Vigor 22, Jeff Davis 12
Shades Valley 7, Jess Lanier 0
Finals Vigor 19, Shades Valley 13 |