Class 1A
1st Round Fruitdale 24, Frisco City 6
McKenzie 45, Kinston 0
Excel 53, Coffeeville 6
Coffee Springs 30, Southern Normal 12
Ariton 27, Loachapoka 16
Autaugaville 41, Bibb Graves 6
Notasulga 13, Houston Academy 6
Marbury 27, Wadley 7
Maplesvile 35, Hale County 0
Oakman 27, Appalachian 0
Carrollton 28, Isabella 6
Ragland 71, Martin 7
Valley Head 42, Speake 12
Hubbertville 28, Vina 0
Courtland 41, Sand Rock 6
Meek 21, Hackleburg 18
2nd Round McKenzie 41, Fruitdale 7
Excel 48, Coffee Springs 0
Autaugaville 26, Ariton 0
Notasulga 28, Marbury 14
Maplesville 21, Oakman 2
Carrollton 35, Ragland 0
Valley Head 29, Hubbertville 0
Courtland 35, Meek 0
Quarter Finals Excel 13, McKenzie 7 (OT)
Autaugaville 10, Notasulga 9
Maplesville 12, Carrollton 7
Courtland 54, Valley Head 6
Semi-Finals Excel 28, Autaugaville 0
Courtland 41, Maplesville 7
Finals Courtland 13, Excel 2
Class 2A
1st Round Sweet Water 31, J. F. Shields 0
New Brockton 42, Geneva County 0
Georgiana 33, McIntosh 14
Cottonwood 23, Florala 20
Goshen 6, Beulah 0
Catholic 39, Calera 3
Reeltown 35, Brantley 7
Alabama Christian 24, Trinity 6
Gordo 21, A. L. Johnson 14
Cleveland 14, Cordova 7
Berry 26, Paramount 8
Springville 8, Addison 0
Ranburne 16, Collinsville 14
Section 20, Hatton 6
Gaston 17, Clay County 14
Hazlewood 46, Fyffe 20
2nd Round Sweet Water 17, New Brockton 7
Georgiana 12, Cottonwood 3
Catholic 36, Goshen 14
Alabama Christian 30, Reeltown 14
Gordo 28, Cleveland 7
Springville 32, Berry 6
Section 20, Ranburne 8
Hazlewood 41, Gaston 14
Quarter Finals Georgiana 21, Sweet Water 13
Catholic 7, Alabama Christian 6
Springville 42, Gordo 27
Hazlewood 49, Section 0
Semi-Finals Georgiana 10, Catholic 7
Hazlewood 36, Springville 0
Finals Hazlewood 75, Georgiana 0
Class 3A
1st Round Southern Choctaw 28, W. S. Neal 25
Elba 29, Dallas County 0
Thomasville 43, Washington County 0
Luverne 41, Elmore County 7
Lamar County 49, Keith 7
Chelsea 49, LaFayette 28
Sulligent 44, Eutaw 6
Lineville 17, West Blocton 14 (2 OT)
Piedmont 34, Sylvania 7
Vinemont 27, Susan Moore 10
Plainview 27, Ashville 0
J. B. Pennington 21, Good Hope 14
Rogers 16, Red Bay 14
Ider 17, Tanner 14
Winston County 21, Lauderdale County 14
Pisgah 27, East Limestone 7
2nd Round Elba 41, Southern Choctaw 7
Luverne 24, Thomasville 17 (OT)
Lamar County 43, Chelsea 13
Lineville 17, Sulligent 14 (4 OT)
Piedmont 23, Vinemont 13
Plainview 20, J. B. Pennington 6
Rogers 24, Ider 14
Winston County 61, Pisgah 26
Quarter Finals Elba 22, Luverne 0
Lamar County 42, Lineville 22
Plainview 12, Piedmont 6 (OT)
Rogers 13, Winston County 10
Semi-Finals Elba 14, Lamar County 10
Rogers 27, Plainview 14
Finals Elba 14, Rogers 0
Class 4A
1st Round T. R. Miller 41, Calhoun 8
Abbeville 31, Slocomb 20
Southside (Selma) 28, UMS Wright Prep 26
Pike County 29, Ashford 15
Dadeville 17, B. B. Comer 6
Greensboro 49, Fairfield 7
Jemison 21, Tallassee 14
Wenonah 34, Livingston 8
Carbon Hill 21, Mortimer Jordan 0
Munford 39, Litchfield 12
Tarrant 14, Winfield 0
Cherokee County 49, Cleburne County 13
Hanceville 35, East Lawrence 6
Colbert County 41, Brooks 17
Oneonta 48, New Hope 13
Deshler 27, Sheffield 14
2nd Round T. R. Miller 40, Abbeville 14
Pike County 43, Southside (Selma) 19
Greensboro 30, Dadeville 0
Jemison 10, Wenonah 7 (2 OT)
Munford 25, Carbon Hill 13
Tarrant 37, Cherokee County 13
Colbert County 35, Hanceville 13
Deshler 13, Oneonta 7
Quarter Finals Pike County 28, T. R. Miller 17
Greensboro 7, Jemison 6
Munford 21, Tarrant 0
Colbert County 21, Deshler 7
Semi-Finals Pike County 21, Greensboro 14
Colbert County 40, Munford 25
Finals Pike County 20, Colbert County 19
Class 5A
1st Round Williamson 28, Escambia County 14
Smiths Station 24, Greenville 21
Monroe County 14, Robertsdale 7
Eufaula 27, Opp 6
Stanhope Elmore 21, Childersburg 14
Hillcrest (Tuscaloosa) 13, Homewood 6
Sylacauga 38, Chilton County 15
McAdory 21, Demopolis 14
Leeds 10, Woodlawn 7
Oxford 31, Emma Sansom 13
Erwin 27, John Carroll 7
Walter Wellborn 16, Gadsden 6
Hartselle 45, Hamilton 20
Russellville 34, Bob Jones 14
Fayette County 33, Guntersville 21
Coffee 12, North Jackson 7
2nd Round Smiths Station 29, Williamson 22
Eufaula 29, Monroe County 15
Stanhope Elmore 27, Hillcrest (Tuscaloosa) 6
Sylacauga 14, McAdory 9
Oxford 27, Leeds 6
Walter Wellborn 49, Erwin 8
Russellville 35, Hartselle 17
Fayette County 27, Coffee 3
Quarter Finals Smiths Station 14, Eufaula 6
Sylacauga 6, Stanhope Elmore 0
Oxford 14, Walter Wellborn 0
Fayette County 7, Russellville 0
Semi-Finals Smiths Station 35, Sylacauga 7
Oxford 23, Fayette County 13
Finals Oxford 37, Smiths Station 35
Class 6A
1st Round Murphy 41, Mary Montgomery 0
Foley 24, B. C. Rain 8
Vigor 50, Baker 7
Baldwin County 34, Davidson 7
Carroll 26, Auburn 7
Robert E. Lee 28, Jeff Davis 6
Central (Phenix City) 20, Northview 6
Prattville 14, Carver (Montgomery) 7
Anniston 49, Hewitt-Trussville 3
Shades Valley 21, Central (Tuscaloosa) 3
Gardendale 35, Benjamin Russell 30
Jess Lanier 41, W. A. Berry 21
Parker 27, Bradshaw 21
Scottsboro 34, Decatur 31
Ensley 28, Austin 7
Etowah 33, Huntsville 22
2nd Round Murphy 27, Foley 0
Vigor 25, Baldwin County 15
Carroll 10, Robert E. Lee 7
Prattville 24, Central (Phenix City) 14
Anniston 14, Shades Valley 7
Jess Lanier 14, Gardendale 0
Parker 31, Scottsboro 10
Etowah 27, Ensley 14
Quarter Finals Murphy 17, Vigor 6
Carroll 21, Prattville 14 (OT)
Anniston 21, Jess Lanier 16
Parker 21, Etowah 20
Semi-Finals Murphy 26, Carroll 23 (OT)
Anniston 19, Parker 0
Finals Anniston 12, Murphy 6