Class 1A
1st Round A. L. Johnson 20, Akron 7
Notasulga 35, Marbury 7
Maplesville 16, Ariton 14
Frisco City 40, Kinston 8
Carrollton 14, Coffeeville 0
Beulah 21, Autaugaville 0
Billingsley 48, Coffee Springs 0
McKenzie 21, Fruitdale 14
Donoho 10, Collinsville 6
Lynn 26, Hackleburg 14
Marion County 35, Speake 0
Talladega County Central 22, Parrish 0
Cedar Bluff 35, Appalachian 7
Addison 40, Vina 0
Courtland 33, Hubbertville 8
West Jefferson 20, Bibb Graves 7
2nd Round A. L. Johnson 15, Notasulga 14
Maplesville 58, Frisco City 28
Carrollton 20, Beulah 15
Billingsley 32, McKenzie 6
Lynn 27, Donoho 13
Talladega County Central 6, Marion County 0
Addison 34, Cedar Bluff 7
Courtland 26, West Jefferson 21
Quarter Finals .Maplesville 26, A. L. Johnson 0
Carrollton 14, Billingsley 6
Lynn 35, Talladega County Central 22
Addison 8, Courtland 7
Semi-Finals Carrollton 21, Maplesville 18
Addison 28, Lynn 14
Finals Carrollton 21, Addison 14
Class 2A
1st Round Flomaton 38, Vincent 6
Reeltown 30, Goshen 7
Samson 48, Randolph County 20
Leroy 7, Florala 0
Clay County 48, Excel 0
Brantley 28, Montgomery Academy 9
Lineville 35, Wicksburg 7
Georgiana 57, Washington County 18
West Morgan 48, Cold Springs 12
Ider 21, Geraldine 7
Red Bay 23, White Plains 21
Gordo 16, Oneonta 7
Tanner 40, Oakman 7
Fyffe 35, Crossville 7
Hazlewood 48, Ohatchee 0
Springville 20, Northside 7
2nd Round Reeltown 21, Flomaton 20
Leroy 28, Samson 13
Clay County 6, Brantley 3
Georgiana 10, Lineville 0
West Morgan 14, Ider 7
Gordo 30, Red Bay 7
Tanner 42, Fyffe 7
Hazlewood 28, Springville 8
Quarter Finals Leroy 19, Reeltown 10
Clay County 7, Georgiana 0
Gordo 19, West Morgan 12
Tanner 14, Hazlewood 6
Semi-Finals Clay County 17, Leroy 6
Gordo 9, Tanner 8
Finals Clay County 24, Gordo 0
Class 3A
1st Round Lamar County 39, Paramount 36
Dadeville 35, Catholic 7
Luverne 53, West Blocton 14
Southern Choctaw 32, Rehobeth 6
South Lamar 44, Eutaw 24
B. B. Comer 14, St. James 11
Elba 28, Briarwood Christian 13
UMS-Wright 14, Slocomb 6
Danville 21, Colbert Heights 0
Sylvania 25, Weaver 12
West End 35, Lauderdale County 13
Cordova 43, Holly Pond 7
Colbert County 30, Vinemont 0
Piedmont 33, Plainview 0
East Limestone 25, Litchfield 12
J. B. Pennington 54, Winfield 14
2nd Round Dadeville 35, Lamar County 13
Luverne 21, Southern Choctaw 7
South Lamar 24, B. B. Comer 6
Elba 40, UMS-Wright 24
Sylvania 20, Danville 6
West End 32, Cordova 18
Colbert County 35, Piedmont 34
J. B. Pennington 28, East Limestone 21
Quarter Finals Luverne 21, Dadeville 7
South Lamar 14, Elba 7
Sylvania 42, West End 15
Colbert County 28, J. B. Pennington 21
Semi-Finals Luverne 21, South Lamar 10
Colbert County 42, Sylvania 27
Finals Colbert County 17, Luverne 10
Class 4A
1st Round Clarke County 20, Childersburg 0
Jemison 14, Livingston 6
Abbeville 22, Beauregard 8
T. R. Miller 24, Daleville 14
Lincoln 7, Thomasville 0
Greensboro 25, Dallas County 0
Lanett 7, Dale County 6
W. S. Neal 9, Pike County 7
Wilson 38, Moody 37 (OT)
Fairview 25, Hamilton 17
Guntersville 14, Sheffield 7
Alexandria 34, Midfield 6
Mortimer Jordan 24, Brooks 7
West Point 28, Dora 0
Deshler 28, Hokes Bluff 7
Cleburne County 55, Pleasant Grove 0
2nd Round Clarke County 23, Jemison 0
T. R. Miller 33, Abbeville 6
Greensboro 27, Lincoln 14
Lanett 7, W. S. Neal 0
Fairview 30, Wilson 22
Alexandria 40, Guntersville 37
West Point 41, Mortimer Jordan 14
Cleburne County 10, Deshler 0
Quarter Finals T. R. Miller 48, Clarke County 15
Lanett 21, Greensboro 0
Alexandria 34, Fairview 23
Cleburne County 28, West Point 7
Semi-Finals T. R. Miller 13, Lanett 7
Cleburne County 6, Alexandria 0
Finals T. R. Miller 27, Cleburne County 6
Class 5A
1st Round Citronelle 15, Bibb County 14
Stanhope Elmore 13, Valley 7
Greenville 20, Demopolis 7
Choctaw County 16, Blount 14
Escambia County 33, McAdory 9
Smiths Station 28, Wetumpka 7
Hillcrest (Tuscaloosa) 21, Opp 7
Jackson 23, Williamson 14
Homewood 41, Muscle Shoals 0
Scottsboro 35, Bob Jones 8
Etowah 28, Fayette County 7
John Carroll 20, Walter Wellborn 16
Athens 20, Erwin 14
North Jackson 34, Buckhorn 0
Russellville 49, Emma Sansom 13
Wenonah 8, Oxford 3
2nd Round Stanhope Elmore 46, Citronelle 7
Greenville 24, Choctaw County 16
Smiths Station 28, Escambia County 12
Jackson 13, Hillcrest (Tuscaloosa) 10
Homewood 39, Scottsboro 14
John Carroll 10, Etowah 7
Athens 31, North Jackson 7
Russellville 21, Wenonah 14
Quarter Finals Greenville 27, Stanhope Elmore 11
Jackson 27, Smiths Station 18
Homewood 30, John Carroll 15
Russellville 36, Athens 14
Semi-Finals Greenville 9, Jackson 0
Homewood 14, Russellville 7
Finals Greenville 28, Homewood 14
Class 6A
1st Round Vigor 19, Talladega 10
Robert E. Lee 24, Carver (Montgomery) 14
Northview 26, Opelika 10
Baldwin County 35, Murphy 21
Anniston 14, Shaw 6
Jeff Davis 13, Prattville 6
Central (Phenix City) 10, Enterprise 7
Theodore 21, Daphne 14 (OT)
Jess Lanier 35, Bradshaw 7
Hartselle 42, Walker 7
Woodlawn 43, J. O. Johnson 0
Ensley 12, Vestavia Hills 9
Central (Tuscaloosa) 49, Austin 0
Minor 25, Arab 13
Hewitt-Trussville 17, Butler 6
Shades Valley 35, Pelham 17
2nd Round Vigor 7, Robert E. Lee 3
Northview 37, Baldwin County 14
Anniston 21, Jeff Davis 7
Central (Phenix City) 28, Theodore 10
Jess Lanier 19, Hartselle 14
Woodlawn 19, Ensley 12
Central (Tusclaoosa) 21, Minor 14
Shades Valley 35, Hewitt-Trussville 7
Quarter Finals Northview 26, Vigor 23
Anniston 34, Central (Phenix City) 7
Woodlawn 28, Jess Lanier 19
Shades Valley 24, Central (Tuscaloosa) 7
Semi-Finals Anniston 17, Northview 10
Shades Valley 52, Woodlawn 14
Finals Anniston 16, Shades Valley 14